Pakomentuoti

Socialinė atsakomybė

Pastaruoju metu rinka diktuoja vis didesnį tempą. Norint išlikti konkurencinga įmone tenka nuolatos ieškoti inovatyvių idėjų. Kai aplink didžiausiomis vertybėmis laikoma apyvarta, pelnas, skaičiai, mūsų kompanija stabtelėjo ir atsisuko į kiek mažiau bendro su materialiais dalykais turinčią veiklą.

Socialinė atsakomybė yra neatsiejama šių dienų verslo dalis. Nuo šių metų laisvalaikio ir žvejybos reikmenų internetinė parduotuvė www.gekonas.lt tapo ne pelno siekiančios sporto organizacijos partneriu. Nors profesionalus jėgos ir ištvermės sportas turi mažai bendro su tiksline parduotuvės auditorija, bet kompanijos vadovai teigia tikintys grįžtamąja visuomeninės veiklos ir socialinės atsakomybės nauda.

Tai gi, trumpai apie mūsų visuomeninės veiklos partnerius – Jonavos SK GEKONAS. Tai komanda, puikiai deranti, bet kokioje situacijoje. Jų kultivuojama sporto šaka laužo visus standartus. Daugeliui išgirdus apie virvės traukimą, pirmas vaizdas mintyse – Joninių laužas ir „įkaušę“ šventės dalyviai besivaržantys prie virvės. Pamačius šia sporto komandą mintys apsiverčia kardinaliai. Disciplina, susitelkimas, technika, ištvermė… Būtent tai mintyse pakeičia Joninių vaizdinius.

Jonavos GEKONAS – profesionali virvės traukimo komanda. Jau ne vienerius metus garsinanti savo kraštą ir visos Lietuvos vardą.  Dalyvauja Europos ir Pasaulio čempionatuose. Garbė prisidėti prie šios jaunų žmonių iniciatyvos ir svajonės užimti Pasaulio čempionų vietas.

Jonavos GEKONAS Europos čempionate Southport mieste, Anglijoje 2017m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *