Skydelis SKS X-Blade II 29+27.5 galinis

Iš 2 skirtingų aukštos kokybės medžiagų pagamintas galinis skydelis, kuris greitai ir lengvai uždedamas ant balnelio stiebo. Sukurtas MTB dviračiams, tačiau puikiai tinka ir 28″ hibridiniams dviračiams su platesnėmis padangomis.

19,00

Liko 2

Aprašymas

Iš 2 skirtingų aukštos kokybės medžiagų pagamintas galinis skydelis, kuris greitai ir lengvai uždedamas ant balnelio stiebo. Sukurtas MTB dviračiams, tačiau puikiai tinka ir 28″ hibridiniams dviračiams su platesnėmis padangomis. Nors skydelis kurtas naudoti važinėjant MTB dviračiais, praktika rodo, kad jis puikiai dera ir ganėtinai lengvai montuojasi prie kai kurių kitų tipų dviračių. Skydelis yra pakankamai platus, kad uždengtų plačią kalnų dviračiams skirtą padangą iki 60 mm. Vienas populiariausių dviračių skydelių rinkoje – X-Blade. Puikus dizainas. Maksimali apsauga nuo purvo.
Patikimai saugo dviratininką nuo purvo važinėjant agresyviai.
Reguliuojamo ilgio tvirtas dirželis patikimai laiko SKS X-blade prie dviračio. Skydelio ir balnelio stiebo lietimosi vieta padengta silikonu, todėl net ir važinėjant agresyviai, balnelis lieka savo vietoje.
Kai skydelis nėra reikalingas, jį galima lengvai nuimti, atlenkus fiksuojančią tvirtinimo svirtelę.

Svoris: 239 g

Maksimalus balnelio stiebo storis 35mm

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skydelis SKS X-Blade II 29+27.5 galinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *