Karštas pasiūlymas!

Perkant bet kuriuos tris pakelius TRAPER Sekret serijos jauko gekonas.lt dovanoja melasos. Puiki proga gauti dovanų perkant labai įprastą ir kasdienį žvejybos produktą – jauką.

Akcijos taisyklės labai paprastos. Galite nesukti sau galvos dėl nuolaidų kuponų ar komentaruose rašomų nurodymų. Kai Jūsų pirkinių krepšelyje bus trys pakeliai minėto jauko (galite rinktis bet kurį: karpiui, lynui ir karosui, dugninei žūklei, karšiui, kuojai, lynui ir karosui su marcipanu ir t.t.), Jums jau priklauso melasos indelis jaukui pagardinti. Jei perkate šešis kilogramus jauko – gausite du indelius melasos… ir t.t. 

Dovanos bus pridedamos pakuojant Jūsų pirkinių krepšelį. Traper jaukas – puikus pasirinkimas žvejybai. Norite grįžti namo su laimikiu? Jaukai Traper tuo pasirūpins. Prijaukinta žuvis ilgai išlieka žvejojimo vietoje. Tai ženkliai padidins Jūsų kibimų skaičių, net jei toje vietoje žūklautojų gausu.

Kiti pasiūlymai ir žvejybos reikmenys mūsų internetinėje parduotuvėje.

Platus pasirinkimas Traper jaukų. Viena populiariausių sekret serija su papildoma dovana Jums melasa traper. Karpiui, karšiui ir t.t.
Pirkite tris kilogramus Traper jauko ir gaukite dovanų Melasos Traper!