Kaip pasirinkti dviračio ratus

Kalnų dviračių padangos būna trijų tipų – 26, 27.5 ir 29 colių skersmens kurių kiekvienas turi savų pliusų ir savų minusų.

Patys pirmieji rinkoje atsirado 26 colių ratai kurie dviračiui suteikia didžiausią galimą manevringumą. Dvirčius su šiomis padangomis nepaprastai lengva valdyti, tačiau jie ne visuomet suteikia norimą stabilumą. 26 colių padangomis “pasipuošę” kalnų dviračiai lengviau įgauna pagreitį tačiau yra sunkiau jį išlaikyti.

27.5 colių padangos dar kitaip įvardinama kaip “aukso viduriuku” tarp populiariausių 26 ir 29 colių padangų. Jų didžiausia teigiama savybė yra ta, kad jos sukuria dviratininkui stabilumą ir tuo pat metu išlaiko norimą manevringumą kurį turi 26 colių padangų dviračiai.

Trečiasis tipas 29 colių padangos – puikiai tinka važiuoti bekelemis kuriose yra daug kliūčių. Šio dydžio padangos suteikia maksimalų sukibimą su keliu, todėl dviratis suteikia daugiau stabilumo dviratininkui ir padeda išlaikyti norimą pagreitį. Dėl padangų dydžio dviratis praranda manevringumą, su juo sunkiau pajudėti iš vietos, tačiau įgavus pagreitį jį bus lengviau išlaikyti, nei su 26 colių padangomis.

Jei nežinote kokias padangas pasirinkti prašome užsukti i Gekonas.lt parduotuvę ir konsultantas Jums patars kokio dydžio ratai Jums bus geriausi arba https://gekonas.lt/dviraciu-arena/?swoof=1&product_cat=dviraciu-padangos&really_curr_tax=659-product_cat