Grąžtai ledui

Vieno iš prestižiškiausių rinkos gamintojų produkcija TONAR ledo grąžtai – mūsų internetinėje parduotuvėje!

Pagrindiniai privalumai: ekonomiškas, saugus, tylus ir nebrangus. Tai vienas geriausių pasirinkimų, norint įsigyti daiktą, gerą kainos ir kokybės atžvilgiu.

→ → Jei užsakysite prekių už 50 eur ir didesnę sumą, prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI! ← ←

Kreipkitės, jei turite klausimų, atsakysime į juos ir padėsime išsirinkti!

Aukštos kokybės mechaniniai ledo grąžtai. Rankinis ledo grąžtas TONAR - puikus pasirinkimas norintiems žiemą nesivarginti ir mėgautis žvejybos ypatumais. Vieno iš prestižiškiausių rinkos gamintojų produkcija - mūsų elektroninėje parduotuvėje, itin gera kaina. Privalumai:
 • Ekonomiškas - Čia nereikės pilti kuro ar įkrauti baterijų, todėl sutaupysite šiuo aspektu.
 • Tylus - Nenorintiems kelti triukšmo, toks grąžtas bus kaip tik. Juk gąsdinti ir išbaidyti tvenkinio žuvų taip pat nesinori.
 • Saugus - puikiai tinka žvejojant iš užuovėjos, t.y uždaresnėje patalpoje. Grąžtas bus saugus, kadangi neskleis pavojingo išmetamojo kuro.
Tvirti peiliai ledo grąžtui padeda lengvai susitvarkyti tiek su įprastomis, tiek su gilesnėmis (iki 1,5m) duobėmis. Gausus prekių asortimentas leis surasti tai ko reikia net ir išrankiausiam žvejui.

Grąžtai - lengvesnei žvejybai žiemą

Užkietėję žvejai atšalusių orų neišsigąsta, o atvirkščiai netgi džiaugiasi turėdami galimybę traukti į poledinę žūklę. Tiek profesionalams, tiek aistringiems žūklės mėgėjams prasikirsti eketę ir susikurti žvejybos vietą padeda geras ledo grąžtas. Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės ledo grąžtus kurie padės įveikti net ir sudėtingiausius ledo sluoksnius vandens telkiniuose. Norint užtikrinti aukščiausią kokybę savo klientams, privalome labai atsakingai atrinkti gamintojus kuriuos įtrauksime į savo prekių asortimentą. Tonar ledo grąžtai - vieni iš tokių. Šis gamintojas vertinamas ne tik pirkėjų, tačiau ir rinkos ekspertų, kadangi jis pasižymi gera kokybe, patvarumu ir puikia kaina.

Kaip išsirinkti ledo grąžtą?

Renkantis ledo grąžtą būtina įvertinti bendrąsias jo savybes:
 • Diametras - šis rodiklis svarbus sprendžiant kokio dydžio eketę darysite telkinyje. Jei jums reikės daugiau vietos žvejybai, tuomet plataus diametro grąžtas bus kaip tik jums.Žinoma, tokiam įrankiui reikės daugiau fizinės jėgos gręžiant, todėl į tai irgi reikia atsižvelgti. Plonesnis įrankis bus lengvesnis, tačiau nebus toks efektyvus kertant didesnę eketę.
 • Maksimalus gręžimo gylis - Jei planuojate žvejoti tvenkinyje kuris giliai užšalęs, bus aktualus giliai gręžti galintis įrankis. Paprastai rekomenduojama rinktis ledo grąžtus kurie gali lengvai susitvarkyti net iki 1,5m gylio ledu.Tokiu būdu lengvai susikursite reikiamo gylio ir dydžio žūklės plotą.
 • Svoris - jei į žūklę dažniausiai keliaujate automobiliu svoris ko gero ne toks aktualus, tačiau turbūt daugelis sutiktų, jog kompaktiškumas čia vis tiek yra svarbus. Lengvas grąžtas nebus sunkus nešiotis jei žvejojama keliose vietose, taip pat bus paprastesnis įrankis gręžimui, kadangi nereikalaus tiek jėgų ir energijos.

Šiek tiek apie poledinę žūklę su grąžtu

Poledinė žūklė - tai sportininkų ir mėgėjų mėgiama žvejybos rūšis kuomet blizgučių, plūdinių meškerių ir kitų prietaisų pagalba yra žvejojama po ledu. Norint efektyviai žvejoti ir palengvinti žūklę grąžto pagalba, būtina pasirinkti tokį įrankį kuris galėtų lengvai susitvarkyti tiek su sausu, tiek su šlapiu ledu. Kuomet kertama eketė, ekspertai rekomenduoja gręžti pagal laikrodžio rodyklę naudojant abi rankas tiksliam grąžto įstatymui ir nukreipimui. Pasirinkus grąžtą su stipriais ašmenimis, lengvai ir greitai išrausite reikiamą žūklės vietą.

Keletas ekspertų patarimų poledinei žūklei

Ledo grąžtas - tai viso labo tik viena priemonė kuri gali pagelbėti žvejojant žiemą poledinėje žūklėje. Žemiau pateikiame keletą žūklės profesionalų patarimų apie tokio tipo žvejybą.
 1. Nebūkite vienoje vietoje - žvejyboje nesvarbu kur ir kada žvejojate yra labai svarbu, tam, kad ji būtų sėkminga. Jei atplaukus į tam tikrą vietą valtimi ten nekimbs, perplauksite kitur, tai kodėl to nedaryti ir žiemą? Svarbiausia neprisiimti per daug mantos keliaujant nuo vienos eketės iki kitos, tuomet žvejyba išliks mobili ir bus daugiau tikimybės pasisekti.
 2. Gerai pasiruoškite priemones - prieš eidami į žūklę gerai pagalvokite kokio laimikio tikitės ir pasiruoškite instrumentus reikalingus būtent tai žuviai gaudyti. Taip pat čia aktualus ir prieš tai minėtas akcentas, mažiau mantos ir daugiau mobilumo. Galiausiai pasirinkite vieną jauką kurį naudosite žūklės metu, tokių būdu nereikės mąstyti apie jo keitimą vidury žvejybos.
 3. Stebėkite valą - nemažai žvejybos profesionalų, teigia, jog akylai stebėdami valą sugeba pagauti lydekų ir ešerių - vienas iš sudėtingesnių pagauti laimikių. Jūs taip pat turite tai daryti. Bet koks smulkus pajudėjimas, įsitempimas, ar panirimas gali reikšti jog žuvis jau užkibo.
 4. Rinkitės lengvus instrumentus - čia įeina ne tik lengvesnio svorio meškėrė, tačiau smulkesnės sudėties masalas bei jaukas naudojimas žūklės vietoje. Tam, kad sugundyti žuvį kibimui reikia stengtis daryti tai sukeliant kuo mažiau įtarimų - t.y. Naudojant nedidelių matmenų instrumentus. “Kompaktiškos” žvejybos mada profesionalų pasaulyje įsigalėjo dar 1990-aisiais ir vyrauja iki šiol.
 5. Žvejokite ryte arba vėlai popiet - dauguma ekspertų teigia jog geriausia žvejoti anksti ryte arba popietų - tuomet žuvys būna aktyviausios ir labiausiai ieškančios maisto. Tikimybė, jog žvejyba bus produktyvi čia yra kur kas didesnė nei kitu laiku. Todėl, geriausiai išnaudoti šį laiką žvejojant. Mūsų prekių kataloge rasite puikia kaina pasižyminčius Tonar ledo grąžtus kurie palengvins kiekvieno poledinės žūklės ypatumus.