Jaukai

Karšiams, karosams, lynams, karpiams ir kitoms žuvims skirti jaukai TRAPER. Pagrindiniai jaukų privalumai: tinka įvairios paskirties žvejybai, pritaikytas skirtingoms žuvims, didelis skonių pasirinkimas.

Sunku išsirinkti, kreipkitės – padėsime!

→ → Jei užsakysite prekių už 50 eur ir didesnę sumą, prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI! ← ←

Rodoma 1–30 iš 164

Rodoma 1–30 iš 164

Jaukai žuvims TRAPER. Karšiams, karosams, lynams, karpiams ir kitoms žuvims skirti jaukai. Palengvinkite žvejybą su kokybiškais priedais skirtais giliavandeniai, dugninei ir upiniai žvejybai. Jaukų TRAPER Privalumai:
  • Įvairių paskirčių - mūsų kataloge galima rasti jaukų skirtų skirtingiems žvejybos tipams ir skirtingoms žuvims gaudyti.
  • Platus skonių spektras - įvairių skonių ir prieskonių jaukai leidžia privioliti visų rūšių žuvis.

Jaukai žuvims: lynams, karšiams, karosams ir t.t

Kai atšyla orai ir vanduo, dauguma Lietuvoje pradeda žūklės sezoną - gaudyti karosus, karšius ir ko gero populiariausią mūsų šalyje žuvį - lyną. Tie kas reguliariai gaudo pastaruosius, žino kaip sudėtingą prisivilioti šią žuvį į gaudymo vietą. Iš tiesų šiai žuviai labai patinka jaukai žuvims turintys turintys stambios frakcijos komponentus. Dažna bėda su kuria susiduria žvejai yra tai, jog dauguma jaukų yra labai birūs ir smulkūs. Tokie masalai yra žuklės vietą privilioja smulkias žuvis: plakes, karšiukus, kuojas ar raudes. Jaukai žuvims Traper yra pritaikyti įvairių žuvų gaudymui, tarp jų yra ir specializuotų jaukų skirtų būtent lynams. Šie produktai išsiskiria savo saldžiu skoniu ir kvapu - kas ir yra lynams labai patinkantys atraktantai. Pagrindinis šio jauko žuvims privalumas - tai, jog jis yra stambesnės konsistencijos todėl, užmetus tokį į žūklę bus taikomąsi būtent į lynų gaudymą. Kalbant apie kitas žuvis, jaukas Traper turi ir specifinius variantus skirtus Karšiams - šios prekės turi stiprių įmaišytų kvapų bei egzotinių komponentų, pats jaukas - stambios konsistencijos. Norint jog jaukas Traper būtų dar efektyvesnis - galima sumaišyti jį su natūraliu masalu - musių lervomis, sliekais ar kirminais.

Jaukai žuvims: Patarimai dėl žvejybos su jauku

Puikūs žvejybos rezultatai iš niekur neatsiranda. Į tinkamą pasiruošimą įeina labai daug faktorių apie kuriuos reikia pagalvoti iš anksto. Nemaža dalis pradedančių žvejų galvoja, jog užtenka tik pagrindinių priemonių - tai yra masalas, valai, plūdės, ritės, blizgės ar meškerės. Na, tai nėra visai tiesa. Tam, kad sudominti žuvį jūsų masalui reikia jauko - kažkokio stipraus atraktanto kuri priverstų atplaukti į vietą kurioje užmestas masalas. Jauko rolė žūklėje nors ir nėra pagrindinė - tačiau vistiek labai svarbi asistuojant žvejus. Todėl, renkantis jauką reikia būti itin tiksliems ir atsirinkti jį pagal gaudamos žuvies rūšį, telkinio tipą, ir metų laiką.

Jaukas žuvų neatbaidys

Nemažai nepatyrusių žvejų mano, jog jaukas gali pakišti koją žvejojant. Atplaukusios žuvys pasisotins jauku ir paprasčiausiai nebekreips dėmesios į masalą. Tačiau tai nėra tiesa. Jauko rolė yra pritraukti žuvį į vietą kur užmestas masalas. Šalimais masalo primėčius jauko, žuvis pripras rasti maisto toje vietoje, todėl galiausiai užkibs.

Tinkamas jauko pasirinkimas

Efektyviausias jaukas bus dar kuris sudomins žuvis savo kvapu, skoniu ir spalva. Nemažai jaukų gamintojų į produktą deda papildomų aromatų ir dažiklių, tam, kad jis labiau domintų žuvį. Geriausia - jog jaukas būtų tokios pat spalvos kaip ir telkinio dugnas. Tokių būdų bus sudaryta iliuzija, kad jaukas atsirado natūraliai. Kalbant apie jauko kvapą (taip pat vieną iš kertinių faktorių) čia reikia atsižvelgti ne tik į patį skonį, tačiau kartu vandens telkinį bei metų laiką. Šiltuoju sezonu žvejyba būna vienokia, o žieminės žūklės ypatybės vėl būna kitokios. Labai saugus pasirinkimas - natūralus ir švelnus jauko kvapas: džiuvėsių, kanapių, vanilės ir t.t. Šie kvapai yra efektyvūs visais metais.

Kaip tinkamai užmesti jauką?

Norint užmesti jauką tinkamu atstumu į numatytą žūklės vietą - reikia, jog jis būtų stambesnės ir tvirtos konsistencijos iki tol kol pasieks tikslą - telkinio dugną. Taigi, neužtenka medžiagų kurios būtų patrauklios žuviai, reikia ir jauko masę rišančių medžiagų, kad rutulys galėtų nukeliauti iki dugno. Jauko metimas priklauso ir nuo pačio vandens telkinio. Jei srovė lėta - pakaks 1kg pakelio kelių valandų žvejybai. Kartais gali prireikti ir kelių pakelių jauko vienai žvejybai, jei telkinio sąlygos yra nepalankios.