Žūklės prekės

Internetinė parduotuvė žvejams, kuriems rūpi kokybė.

Itin platus, aukštos kokybės žvejybos reikmenų asortimentas už konkurencingą kainą. Internetinėje parduotuvėje rasite visko – nuo mažiausio kabliuko iki didelės ir patvarios valties.

→ → Jei užsakysite prekių už 50 eur ir didesnę sumą, prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI! ← ←

Rodoma 1–30 iš 1585

Rodoma 1–30 iš 1585

Žūklės prekės - internetinėje parduotuvėje “Gekonas” parduodami žvejybos reikmenys skirti kiekvienam žūklės entuziastui: nuo laisvalaikiais tuo užsiimančio iki patyrusio profesionalo. Mūsų pirkėjai gali rinktis iš ypač didelio prekių asortimento, itin geromis kainomis, todėl galime garantuoti, jog tai - viena geriausių žūklės prekių internetinių parduotuvių Lietuvoje. Planuojate įsigyti jauko ar masalo žvejybai? Puiku! Esame pasiruošę patarti kokį masalą nerti ant kabliuko net jei bandote žvejybos meną pirmą kartą. Čia taip pat rasite patarimus apie kabliukus, blizges, guminukus ar panašias smulkmenas kurios, žūklės metu gali pasireikšti kaip labai svarbios detalės.  

Kaip išsirinkti žūklės prekes?

Kad tinkamai pasiruošti žvejybai, vien apsiginkluoti mėgstama meškere neužtenka, būtina apmąstyti visas ypatybes. Žinoma, patyrę žvejai ko gero jau iškart žinos ko jiems reikia: jauko, masalo, kada reikia atvykti ir kaip reikia žvejoti norimame telkinyje. Pradedantiesiems žvejams gali kilti daug neaiškumų, todėl rekomenduojame gerai apgalvoti keletą su žvejyba susijusių faktorių:
  • Žvejybos stilius - vieniems žmonėms patinka itin įtraukiantis ir aktyvus žvejybos tipas kuriam reikia daugiau pasiruošimo, reikia protingai mėtyti masalą ir apskritai yra daugiau judėjimo.Kitiems žvejams užtenka užmesti meškerę nuo kranto ir laukti užkibusio grobio. Pagal jūsų mėgiamą tipą reikės nuspręsti ar užteks tik masalo žuvims ar reikės pirkti tokį dalyką kaip valtį ir pan.
  • Paros metas - naktinė ir dieninė žūklė skiriasi nemažai dalykų. Kaip žinia - vasarą, kuomet dienos būna itin karštos, nemažai žuvų išlenda tik nusileidus saulei, atvėsus telkiniui.Tokie ir panašūs faktoriai lemia naktinės žvejybos populiarumą. Na, savaime aišku, tokiai žvejybai pasiruošimas taip pat bus kitoks.
  • Žuvies rūšis - skirtingos žuvims reikės įvairesnio jauko bei masalo. Jei pagauti mažą karosą užtenka ant meškerės užkabinto slieko, tuomet lydekai ar karpiui pagauti bus reikalingas didelis susikaupimas ir ilgas žuvies viliojimas į vietą.
  • Telkinys - kaip žinia jūrinės ir gėlųjų vandenų žvejyba skiriasi iš esmės.Paprastai ekspertai vertina jūros žuvis kaip kur kas agresyvesnes ir apskritai didesnes savo dydžiu nei pvz.: ežero žuvis. Todėl, čia skirsis žvejybos principas taip pat.

Žvejybos reikmenys ir gausus jų asortimentas

Jei ieškote aukščiausios kokybės žvejybos prekių kurios atitinka kiekvieno žvejo pageidavimus ir žvejybos tipą, tuomet apžvelkite mūsų katalogą ir garantuojame, jog rasite tai ko ieškote. Turime visko: nuo jaukų, masalų, kabliukų iki meškerių ar valčių. Net jeigu nesate profesionalas, o tiesiog entuziastingas žūklės megėjas - čia rasite visus žinomiausių pasaulio prekinių ženklų reikmenis, kurios padėsime išsirinkti su mūsų konsultacijų pagalba. Čia nebus problema rasti ir tokių dalykų kaip valai, tinkleliai, kėdes ar kuprines - papildomi daiktai kurie žvejybą padaro dar smagesnę ir malonesnę. Esame nuolatos tobulėjanti ir auganti įmonė kuri pasiruošusi patenkinti ir nenuvilti net ir išrankiausių klientų žūklės poreikius. Mūsų tikslas -  teikti žmonėms geriausius žvejybos reikmenis. Apart to, visuomet plečiame savo asortimentą vis didesniu gamintojų ir prekių rūšių kiekiu, todėl, manome, jog čia galima rasti visko ko ieškote. Žemiau pamatysite visą mūsų internetinės parduotuvės prekių katalogą.