Valtys

Aukštos kokybės, pagamintos iš kokybiškos PVC medžiagos guminės valtys Aqua Storm.  Gamintojas garantuoja valčių atsparumą: UV spinduliams, benzinui, tepalui.

Visų valčių komplektacijoje: pompa, irklai, remonto komplektas, techninis pasas.

Suteikiama garantija –  3 metai.
→ → Jei užsakysite prekių už 50 eur ir didesnę sumą, prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI! ← ←

Reikia konsultacijos dėl valties? Tiesiog parašykite mums jums rūpimus klausimus, mes pasiruošę padėti!

Pripučiamos PVC guminės valtys internetu AQUA STORM - ST, STK ir MK modelių. Vietų skaičius - 1, 2 arba 4 keleiviai priklausomai nuo pasirinkto valties tipo. Šios ukrainietiškos guminės valtys pasižymi tvirta kokybe, didžiuliu laisvos vietos plotu ir keliamąja galia, todėl tikrai pasitarnaus kiekvienam - nuo žvejo-mėgėjo iki patyrusio žūklės profesionalo. Jei ieškote kokybiškos valties varianto kuris pasitarnautų jums ilgą laiką, nuolatinei ar proginiai žvejybai - AQUA STORM modeliai yra būtent jums. Nuo šiol visas valtis galite užsisakyti internetu - tiesiog pridėkite patinkantį variantą į krepšelį.

Guminės valtys kiekvienam žvejui

Kaip išsirinkti valtį kuri tiks žvejybai bet kokiu oru, bus kokybiška ir patikima? Ko gero toks klausimas kilo kiekvienam žvejui nesvarbu ar jis būtų patyręs profesionalas ar tiesiog žmogus mėgstantis laisvalaikiu pameškerioti. Laimei, mūsų internetinėje parduotuvėje galima rasti guminių valčių variantų kurios pasižymi skirtingomis kainomis ir dydžiu, todėl čia kiekvienas ras tai ko jiems reikia. Neretai e-parduotuvėse būna ženkliai mažesnės, arba pirkėjams yra pasiūloma bent jau geresnės akcijos nei fizinėje parduotuvėje. Ukrainietiškos valtys AQUA STORM - vienos patikimiausių žvejybos rinkoje. Mūsų kataloge jūs rasite visus šio gamintojo modelius, pritaikytus skirtingiems poreikiams pagal dydį, komplektaciją, ar vietų skaičių. Lentelėje žemiau, pateikiame populiariausiųjų modelių charakteristikas, kurios padės išsirinkti labiausiai priimtiną variantą. Valtys pagamintos Ukrainoje, todėl kokybė - Europietiška. Na, o kainos tikrai per daug neiššoka. Reikia konsultacijos dėl valties? Tiesiog brūkštelkite mums jums rūpimu klausimu, mes pasiruošę padėti.

Ką reikia žinoti apie valtis AQUA STORM?

AQUA STORM MK ir ST

Šios puikios, daugiausluoksnės pripučiamos PVC valtys pasižymi puikiu tvirtumu ir atsparumu aplinkos veiksniams: ultravioletui, benzinui ir tepalams. MK ir ST valties modeliai - pasižymi komfortu ir tvirtumu kuris geriausiai tinka 1 arba 2 keleiviams. Šie modeliai taip pat pasižymi vidutine keliamąja galia (nuo 110 iki 200kg), o pačios valtys sveria nuo 9.5 iki 14kg. Jei jums užtenka paprasto varianto žvejojant vienam ar su kolega, patinka nedaug vietos užimantys daiktai - AQUA STORM MK ir ST serijos modeliai yra kaip tik jums.

AQUA STORM STK

Žinoma, jei žvejoti keliauja daugiau žmonių, o jums reikia ir daugiau vietos ir daugiau galios, geriausiai tiks STK valties modeliai. Pastarieji pasižymi dideliu vietos kiekiu (puikiai tinka 2,4 arba 6 keleiviams vežti), sustiprintu aliuminiu ar mediniu dugnu, na ir žinoma - varikliuku kuris neleis pavargti ir leis lengvai keliauti po vandens telkinį žvejybos metu. Verta paminėti, jog STK serijos modeliai turi ir kur kas daugiau keliamosios galios nuo 360 iki 720kg bei atitinkamai sveria daugiau (Nuo 46 iki 92kg). AQUA STORM STK - tai premium klasės valtys - tiems, kurie yra pasiruošti investuoti daugiau į savo žvejybos įrangą.

Skirtingų AQUA STORM modelių charakteristikos

Modelių serija STK