Geriausia ritė 2019

Dar ankstyvas pavasaris. Aktyvios žūklės sezonas prieš akis. Kol didžiųjų plėšrūnių žvejoti dar negalima – pats metas pasirūpinti savo meškeriojimo inventoriumi. Viena svarbiausių žvejo inventoriaus dalių yra ritė.

DAIWA Ninja 3000A ritę galima tituluoti geriausia 2019 metų rite. Nors žūklės sezonas dar tik prasideda, tačiau dar praėjusiais metais išbandyta ir patikrinta gausybės žvejų, DAIWA Ninja stebina sudomintų pirkėjų skaičiumi.

Gamintojo inžinieriai ir projektuotojai panaudojo daug naujų technologijų kurdami šią puikią ritę. Naujos ritės rotorius 15 procentų lengvesnis, nei kiti pagaminti iš tų pačių medžiagų. Tuščiavidurio ir palengvinto rotoriaus pagalba sumažinama vibracija didesnių apkrovų metu. Ritės rotoriaus svorio centras suprojektuotas palyginti žemai, todėl pasiekiamas tobulas sukimosi balansas.

Naujasis ritės rotorius AIR ROTOR technologija geriausia metų ritė karpinės ritės
Šiame paveikslėlyje matyti skirtumai tarp naujosios AIR ROTOR technologijos ir įprastinio tipo ritės rotoriaus.

Mėgstantiems žvejoti spiningu, neretai keblumų sukelia susipynęs valas. DAIWA Ninja tai puikiai išsprendė. Ant būgnelio valas vyniojamas skersuojant kiekvieną viją, todėl net ir intensyviai mėtant masalą valo susipynimo galimybė sumažinta maksimaliai.

Visi guoliai yra kruopščiai apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių. Šis privalumas išskiria šią ritę iš visų kitų. Sukant ritę net ir po daug laiko eksploatuojant – jausmas lyg suktumėte naują ritę.

ritė daiwa ninja 3000A karpinė ritė spiningavimo ritė zukles prekes iternetu žūklės akcija
Geriausia 2019 metų ritė DAIWA Ninja 3000A, Grakštus dizainas ir gausybė vertingų technologinių sprendimų.

Nepriekaištingas ritės dizainas, platus dydžių pasirinkimas, kokybiškas surinkimas ir svarbiausia – tobulas kainos ir visų privalumų santykis leidžia vadinti DAIWA Ninja geriausia 2019 metų rite.

Žvejys, kuriam reikia tikros, masyvios karpinės ritės ar kitokio tipo ritės spiningui, dugninei, plūdinei ar bet kokiai kitai meškerei, gali rinktis iš gausybės įvairiausių ričių mūsų parduotuvės ričių kategorijoje.