Geoff Anderson kojinės

Geoff Anderson kojinės

Šaltos pėdos tai vienas iš blogiausių dalykų, kuris gali nutikti jums žvejojant. Kai pėdos sušąla – praktiškai nebeįmanoma jų vėl sušildyti. Kitas taip pat svarbus dalykas kai oro temperatūra aukšta. Ir braidymo batai ar guminiai gali pažeisti jūsų pėdas. Bet Geoff Anderson kojinės gali pakeisti šį diskomfortą į komfortą, jei pasirinksite tinkamą modelį. Kaip tą padaryti žinosite perskaitę šį straipsnį.

Koks pluoštas ir kokie siūlai geriausiai tinka kojinėms?

Yra daug skirtingų rūšių audinių ir siūlų, bet daugeliu atvejų labiausiai tinkamos yra MERINO vilnos kojinės. Merino vilna yra „protinga“ atsižvelgiant į temperatūrą. Tai reiškia, kad Merino vilna reguliuoja drėgmę kai yra šilta ir tvarkosi su šalčiu kai yra šalta. Naujosios Zelandijos Merino vilna yra geriausia pasaulyje vilna, ji užtikrina didžiausią komfortą skirtingose veiklose skirtingomis oro sąlygomis.

Koks yra tinkamas kojinių dydis?

Labai svarbu nenusipirkti per mažų kojinių – ypatingai skirtų braidymo batams ar guminiams. Nėra taip svarbu mūvėti idealiai jūsų pėdai tinkančias kojines vasarą. Bet šaltaisiais mėnesiais labai svarbu turėti ne per mažas kojines, o tokias, kurios patogios ir prilaikančios. Turėtumėte pasirūpinti, kad kojinės nebūtų per didelės ir negalėtų laisvai judėti ant pėdos kai jūs vaikštote, tai padidina tikimybę pritrinti nuospaudas. Geriau mūvėti kojines vienu dydžiu per dideles, nei vienu dydžiu per mažas. Vienu dydžiu didesnės kojines batuose paliks daugiau vietos pirštams, taip pat daugiau vietos orui judėti aplink pėdą – orui, kuris atsakingas už pėdos šilumą. Jei kojinės naudojamos žygiams ar panašiai veiklai, kur kas geriau turėti tvirtai prigludusias kojines. Tais atvejais jos retai reikalingos šilumos izoliacijai.

Koks skirtumas tarp žygio kojinių ir kojinių skirtų žvejybai?

Storos vilnonės kojinės negali būti žvejybinės – čia ir yra skirtumas. Iš pirmo žvilgsnio žygio kojinės yra labai paprastos, tačiau yra labai skirtingų gamybos technologijų ir tai yra labai pažengę produktai, atsižvelgiant į skirtingų siūlų sudėtis ir sudėtingas mezgimo technologijas. Pastaruoju metu žygio kojinės dažniausiai gaminamos  prigludusios, dėl maksimalaus pėdos prilaikymo. Dažniausiai tai sintetiniai siūlai – dėl geresnių elastinių savybių. Ypatingai tai svarbu aplink kulkšnis. Siūlės turi būti lygios, kad kuo mažiau dirgintų. Dar daugiau, elastingumas skatina pado formavimąsi. Žygiavimo kojinės turi papildomų pastorinimų pėdos srityje, ypatingai ties kulnu ir pirštų pagalvėlėmis. Dėl to jos atrodo kiek storesnės. Ši konstrukcija padeda švelniau sugerti smūgius ir tausoja pėdas. Tai labai naudinga žygiuojant su sunkia kuprine. REBOOT yra tai ką mes siūlome ilgiems žygiams, arba kaip kasdienes kojines šaltaisiais mėnesiais. Jas rasite ČIA

Žvejybinės kojinės, ar tiesiog storos vilnos kojinės, skirtos dažniausiai tik šilumai palaikyti. Štai kodėl tai yra tinkamas pasirinkimas naudoti šaltaisiais mėnesiais, arba pasyvioje veikloje ištisus metus. Kojinės turi būti pagamintos naudojant, taip vadinamą, „kilpos“ technologiją. Taip užtikrinant didžiausią šilumos izoliaciją. Tai reiškia, kad kojinės vidinėje pusėje yra daug vilnos kilpelių. Didesnis kiekis išmegztų kilpelių reiškia daugiau vilnos, taip pat daugiau oro „kišenių“, kurios padeda išlaikyti šiltą orą. Tam, kad užtikrintumėte didžiausią komfortą, mes rekomenduojame naudoti plonas Merino kojines po kitokiomis storomis kojinėmis. Tai beveik visada garantuoja sausas ir šiltas pėdas.

Yra du skirtingų storių kojinės mūsų asortimente: Geoff Anderson kojinės Wooly ir BootWarmer. BootWarmer, vertinant pagal prigludimą ir ilgį, yra klasikinės storos kojinės, bet pagamintos natūraliai iš aukščiausios kokybės Merino vilnos ir, grubiai tariant, gali būti naudojamos viskam. Wooly yra specialiai sukurtos naudoti braidymo batuose, o ypatingai laisvuose batuose. Wooly siekia šiek tiek aukščiau jūsų braidymo batų, bet yra kiek trumpesnės už BootWarmer. Dar daugiau, Wooly turi šiek tiek papildomos vietos priekyje. Tai užtikrina, kad nespaustų pirštų ir dėl užspaustų pirštų nesušaltų pėdos.

Kiek porų man reikia turėti?

Pagrindė tai priklauso nuo to , kam jūs norite naudoti kojines. Jei jūs ruošiatės į vienos dienos žygį ar žvejybą, jums pakaks ir vienos poros. Bet jei ruošiatės į ilgesnę kelionę ar kelias dienas trunkančią veiklą – jums reikės mažiausiai dviejų porų, kad visuomet galėtumėte pasikeisti į sausas kojines. Tas pats patarimas galioja kai naudojate kojines aktyviame žygyje, ar kitoje veikloje, kur daug prakaituojate. Tada reikia turėti antras kojines, kad per pertraukėles galėtumėte pasikeisti į sausas.

Kai naudojate plonas kojines po storomis, rekomenduojame keisti tik plonas.

Ar galiu naudoti tą pačią kojinių porą ištisus metus?

Žinoma, jei kojinės pagamintos iš aukščiausios kokybės Merino vilnos – jūs galite tai daryti. Kombinacija kai naudojate apatines plonas kojines po išorinėmis storomis suteikia gerą komforto jausmą įvairiomis sąlygomis. Nors gali pasidaryti per šilta, bet ko gi nenutinka braidant vasarą? Jei norima ko nors plonesnio nei tai yra įmanoma naudojant tik batų įklotą, galima naudoti tik žygiavimo kojines. Tai užtikrins gerą pėdos prilaikymą ir komfortą nebūdamos per šiltos. Trumpesnėms kelionėms ar kasdieniam naudojimui, kur aktyvumas nėra pats didžiausias, galima naudoti plonas merino vilnos kojines. Jos mažiausiai šildys ir labiausiai garins drėgmę šiltais vasaros mėnesiais.

Geoff Anderson kojinės ČIA

Kodėl rinktis Geoff Anderson kojines Technical Merino?

Kojinės mums visada buvo įdomi sritis. Bet didelis nepriekaištingų gamintojų rinkoje laikė mus kiek atokiai. Iki dabar. Po daugelio metų kūrybos darbų mes radome atsakymą. Mes pridėjome tris funkcinius patobulinimus, kurie pastebimai mus išskyrė net nuo geriausių jums žinomų gamintojų. Tai padėjo mums:

  1. Išlaikyti visiems gerai žinomą Merino vilnos patogumą ir pridedant dar neatrastą jos patvarumą.
  2. Syjungti ir suderinti patirtį, tyrimus ir labiausiai pažengusią mezgimo technologiją pasaulyje. Be to, padaryti tai ten iš kur kilusi geriausia pasaulyje vilna – Naujojoje Zelandijoje.
  3. Panaudoti elastinį prilaikymą/prigludimą, kuris yra įmegztas kiekvienoje kojinėje, strategiškai parinktoje vietoje. Technologija vadinama ESS™. Ji užtikrina geresnę kraujotaką ir kojinės prilaikymą.

Tradicijos ir meistriškumas

Už kiekvienos mūsų gaminamos kojinės slypi 177 metų patirtis, meistriškumas ir tradicijos. Tai užtikrina, kad Geoff Anderson kojinės būtų patvarios ir patogios. Dėka mūsų gamybos technologijos, neapdoroti merino vilnos verpalai paverčiami į amortizuojančias kilpeles, tai sutvirtinama, pridedama elastingumo ir visa tai susijungia vienoje poroje kojinių – gal būt geriausioje, kokią esate turėje?

ESS™ elastinė palaikymo technologija

Elastinė palaikymo sistema sustiprina ir papildo kitas kojinės funkcijas. Dėka šios technologijos kojinės idealiai priglunda prie pėdos. Tvirtai laikosi ant blauzdos. Tvirtas ir tikslus prigludimas yra būtinas norint sumažinti trintį ir riziką nuospaudoms.

  1. Elastingas kojinės viršus užtikrina, kad kojinė nenuslinktų nuo blauzdos
  2. Maksimalus kiekis „kilpų“ užtikrina didžiausią komfortą ir mikroklimatą
  3. Y-Heels technologija išlaiko kojines prigludusias prie kulno
  4. ESS™ technologija išlaiko tinkamą prilaikymą strategiškai atrinktose vietose
  5. Comfort Zone™ pagalvėlės reikiamose kojinės vietose dėl patogumo ir papildomos atramos
  6. Elastingas prilaikymas virš pėdos lanko
  7. Besiūlė technologija pirštų zonoje.