Geoff Anderson Ezmar marškiniai – klasika

Geoff Anderson Ezmar marškiniai

Klasikiniai marškiniai Geoff Anderson Ezmar Plius, įkvėpti šiaurietiško gyvenimo. Pagaminti iš seniausio mums žinomo audinio. Minkšti ir purūs medvinės pluoštai gaunami iš natūralaus augalo. Tradicinis flanelis (medvilnės audinys), pagamintas iš perplautų smulkių ir laisvai susuktų, 100% medvilninių verpalų. Už klasikinės ir natūralios išorės slepiasi aukštos kokybės naujosios technologijos – drėgmę išstumiantis tinklelis. Ezmar galima grubiai valyti. Net ir po daugelio plovimų ir plataus naudojimo šie marškiniai išlaiko savo pradinę išvaizdą.

Viršutinis audinys. 100% natūrali medvilnė. Norint pasiekti dar daugiau atsparumo traukimuisi, medvilnė buvo du kartus iššukuota ir perplauta. Vidinis audinys: puikiai pasiteisinęs poliesteris, kitaip dar vadinamas flysu. Iššskirtinė vidinio audinio technologija lengvai sugeria drėgmę nuo kūno ir tolygiai ją paskirsto, kad būtų greičiau išgarinta į išorinius sluoksnius. Šis pamušalas užtikrina patogumo ir sausumo jausmą. Nepaisant lengvumo – ilgaamžiškumas yra vienas labiausiai šį rūbą išskiriančių bruožų. Šis audinys nekeičia savo savybių net po ilgų metų naudojimo.

Marškiniai yra reguliaraus tipo. Jų dizainas suteikia dar geresnę patirtį juos naudojant aktyvioje veikloje. Laisvesni ties pečių juosta ir rankų apatine dalimi. Mėgaukitės didele judėjimo laisve.

Kišenės: priekinėse kišenėse yra YKK® užtrauktukai, todėl jos tinka saugiai laikyti kreditines korteles, telefoną ar /ir mažas reikmenų dėžutes.

Ezmar marškiniai atspindi didžiulę gamintojo patirtį. Būtent tai, ko Jūs tikitės kaip aktyvaus laisvalaikio gamtoje entuziastai. Visai nesvarbu kur juos vilkėsite, vaikščiodami mieste, ar kovodami su savo svajonių žuvimi – Marškiniai Geoff Anderson Ezmar Plius paliks tik geriausius įspūdžius.