Apie mus

Gekonas – tai Rimanto Urnikio įmonei priklausantis prekinis ženklas. Įmonė prekiauja žūklės reikmenimis, dviračiais, dviračių detalėmis, bei aksesuarais. Mes prekiaujame parduotuvėse Kuršenuose ir Jonavoje. Abiejose parduotuvėse rasite platų asortimentą prekių skirtų žūklei ir dviračiams. Vertindami Jūsų laiką įkūrėme internetinę parduotuvę gekonas.lt. Visose mūsų parduotuvėse rasite žinomų ir patikimų gamintojų prekių ženklus.

Jau 20 metų dirbame mažmeninės prekybos srityje. Vienas pagrindinių įmonės tiklsų – dirbti taip, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas aptarnavimu ir įsigyta preke. Stengiamės užtinkrinti kokybišką ir greitą aptarnavimą.

GEKONAS – ŽŪKLĖ

Daugiau kaip 20 metų darbo patirtis mažmeninėje prekyboje leido patikrinti ir atrinkti tiekėjus, kurie garantuoja konkurencingą kainą ir nepriekaištingą kokybę. Pas mus galite įsigyti produktų su prekių ženklais : Ryobi, DAIWA, Mistrall, Traper, Jackson, Keitech, Jackall, Larus, Duel, Spinnex, Tokushima, Meps, Kibs, Lucky John, Rapala, Akara, Salmo, Owner, Gamakatsu, Cobra, Norfin Zumpė ir daugelis kitų… Atsižvelgdami į klientų poreikius, nuotalos plečiame asortimentą. Atvykus pas mus į parduotuvę, prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai.

GEKONAS – DVIRAČIAI

Parduotuvėje galite įsigyti dviračių, detalių ir aksesuarų. Čia rasite ir dviračių servisą. Patirtį turintys meistrai nuolat tobulina remonto paslaugų teikimo kokybę.  Mes visada išklausome ir atsižvelgiame į kliento pageidavimus. Tam, kad galėtume užtikrinti parduodamų prekių kokybę, bendradarbiaujame tik su patikrintais ir patikimais gamintojais. Parduotuvėje rasite platų Shimano, Continental, Maxxis, CST, Kenda, VDO, Sigma, AIM, Elite, Master Lock, Muc-off, KTM, BETO, FUJI, SKS prekių asortimentą. Visas prekes galite pirkti ir išsimokėtinai.

Jau 20 metų dirbame mažmeninės prekybos srityje. Vienas pagrindinių įmonės tiklsų – dirbti taip, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas aptarnavimu ir įsigyta preke.

MUS RASITE:

Jonavoje

Parduotuvės adresas: Chemikų g. 64A, Jonava (šalia PC NORFA).

Telefonas susisiekti: +37065513534

El. p.: info@gekonas.lt

Kuršėnuose

Parduotuvės adresas: Vilniaus g. 4-1, Kuršėnai, Šiaulių raj.

Telefonas pasiteirauti: +37065273132

El. p.: daiva@gekonas.lt

Rekvizitai

Rimanto Urnikio Įmonė
Įmonės kodas 175773834
PVM mokėtojo kodas LT100006665117
Registracijos adresas Vilniaus g. 4-1, Kuršėnai, Šiaulių r.